Animátori

Šiesty ročník sa blíži a naši animátori sú pripravení využiť ich schopnosti a skúsenosti, ktoré získali okrem iného z uplynulých piatich ročníkov táborov, aby ich odovzdali účastníkom  a pripravili pre nich nezabudnuteľný športový zážitok.

Počas tábora sa o deti budú starať ako hlavní animátori Marko Pauhof, Peter Pauhof, Ladislav Hubáček, Nikola Legéňová a ďalší. Naši animátori sú florbalovými hráčmi a trénermi s niekoľkoročnými skúsenosťami. Dvaja z nich sú dokonca študentami medicíny, takže o zdravie a bezpečie vašich detí, bude dobre postarané.

Marko je zakladateľom Florbalového dobrodružstva a táborový zdravotník, aktívny športovec a študent medicíny. S trénovaním vypomáha v klube Snipers Bratislava ale aj ako dobrovoľný animátor – vedie florbalový krúžok, s ktorým sa zapája do amatérskej školskej ligy a podieľa sa aj na výchove mladých animátorov. 
  Peter je hlavným trénerom mládeže v klube Snipers Bratislava. Momentálne trénuje kategórie Mladší žiaci, Staršia prípravka a Mladšia prípravka. Má za sebou niekoľkoročné skúsenosti a je držiteľom licencie Florbalového trénera „D“. So svojimi zverencami má zbierku medailí z  Majstrovstiev SR,  rôznych medzinárodných turnajov či ligových súťaží.

 

 

Ladislav, najčastejšie prezývaný Laco, je extraligový hráč A-tímu klubu Snipers Bratislava. V mládežníckych kategóriách pozbieral mnoho úspechov a viedol mužský tím aj pri postupe do extraligy. Jeho líderské schopnosti budú na tábore využité naplno, už minulý rok bol medzi nádejnými florbalistami veľmi obľúbený.

 

Nikola, študentka Lekárskej fakulty UK v Bratislave je zástupkyňou nežnejšieho pohlavia v animátorskom tíme Florbalového dobrodružstva. Na tábore bude pôsobiť už štvrtý rok, sústredí sa na Pobytový turnus, kde sa starala hlavne o dievčatá, ktoré ju priam zbožňovali. Rešpekt si však veľmi rýchlo získala aj u všetkých chlapcov. V neposlednom rade, na tábore pôsobí ako šikovná zdravotníčka.