Pobytový tábor

Pobytový tábor sa uskutoční v termíne 19.-24.7.2020 na novom mieste, v príjemnom prostredí uprostred nádhernej prírody Štiavnických vrchov, v areáli Ekoma šport Zvolen. Na tábore si deti v prvom rade budú môcť zdokonaliť svoje florbalové či pohybové schopnosti a odniesť si množstvo zážitkov z florbalových tréningov. Florbalová časť je však len polovicou pestrého programu.

Na deti čaká lákavý program ako ľahká turistika v okolitých lesoch, či výlet do zaujímavej lokality v blízkosti pobytu. Okrem týchto aktivít deti zažijú zábavu a dobrodružstvo pri plnení rôznych úloh a tímových aktivít. Samozrejme k táboru patrí aj čas oddychu a voľného programu, ktoré deťom vždy poskytneme v dostatočnom množstve.

Ubytovanie sa nachádza priamo v obrovskom areáli Ekoma , kde sa nachádza aj športová hala a ostatné športoviská či iné atrakcie pre deti. Stravovanie bude zabezpečené 5x denne z kvalitnej kuchyne a samozrejme pitný režim počas celého dňa. V okolí miesta konania sa nachádza veľa lesov, lúk a turistických trás, ktoré určite budeme využívať pre aktívny program.

Na záver, na všetkých zúčastnených čakajú rôzne odmeny, o ktoré budú súťažiť počas celého týždňa. Naši animátori a tréneri sa budú snažiť aby si mladí florbalisti odniesli nezabudnuteľné zážitky, užili si šport zábavnou formou a zažili ozajstné dobrodružstvo.