Pobytový tábor

Pobytový tábor sa uskutoční v termíne 28.7.-2.8.2019 v príjemnom prostredí priamo v prírode, v tesnej blízkosti Oravskej priehrady v Námestove. Na tábore si deti v prvom rade budú môcť zdokonaliť svoje florbalové či pohybové schopnosti a odniesť si množstvo zážitkov z florbalových tréningov. Florbalová časť je však len polovicou pestrého programu.

Na deti čaká lákavý program ako ľahká turistika v okolitých lesoch, výlet do zaujímavej lokality oravského regiónu, či výlet loďou a jazda na koňoch. Okrem týchto aktivít deti zažijú zábavu a dobrodružstvo pri plnení rôznych úloh a tímových aktivít. Samozrejme k táboru patrí aj čas oddychu a voľného programu, ktoré deťom vždy poskytneme v dostatočnom množstve.

Ubytovanie a stravovanie bude zabezpečené na pokojnom Ranči u Edyho, v útulných drevených chatkách s kompletným zariadením. Stravovanie 5x denne z kvalitnej kuchyne, zabezpečený pitný režim počas celého dňa. Pri Ranči sa nachádzajú lúky, športové ihriská a bazén.

Na záver, na všetkých zúčastnených čakajú rôzne odmeny, o ktoré budú súťažiť počas celého týždňa. Naši animátori a tréneri sa budú snažiť aby si mladí florbalisti odniesli nezabudnuteľné zážitky, užili si šport zábavnou formou a zažili ozajstné dobrodružstvo.